Goldman Sachs очікує зростання курсу bitcoin до $4 тис.


Goldman Sachs очікує зростання курсу bitcoin до $4 тис.

У криптовалюти bitcoin була непроста перша половина 2017 р. Курс bitcoin злетів з $1 тис. до рекордного рівня $3 тис., перш ніж впасти в кінці червня до позначки $2500.

Прибутковість вкладень в bitcoin за цей період склала приблизно 168%.

Історичний зліт криптовалюти змусив спостерігачів як в технологічному світі, так і на Уолл-стріт, говорити про те, що криптовалюта знаходиться в “бульбашці”.

Минулого тижня Джеффрі Клейнтоп, інвестиційний стратег в Charles Schwab, передбачає, що bitcoin був у такій “бульбашці”, якої ми не бачили досі.

Попередження Клейнтопа відбулося всього через кілька тижнів після того, як мільярдер Марк К’юбан написав в твіттері: “Я думаю, що це бульбашка. Я просто не знаю, коли і наскільки сильно вона скоректується”.

Goldman Sachs вважає, що bitcoin може зіткнутися з ще одним великим падінням, перш ніж перейти до ще одного рекордного максимуму. У замітці для клієнтів Шеба Джафарі з Goldman Sachs передбачає, що хоча корекція біткойна не закінчилася, криптовалюта в кінцевому рахунку піднялася вище.

Джафарі пише, що біткойн “проходить четверту коригувальну хвилю і не повинен піднятися набагато вище позначки 1857”. З нинішнього рівня криптовалюта впаде на 25%.

Але ентузіастів у сфері біткойн не повинно це особливо турбувати, тому що потім настане п’ята коригувальна хвиля, яка дозволить криптовалюті досягти рекордних позначок, зазначає Джафарі.

“З нинішніх рівнів мінімальна мета – це 3212. Є потенціал для розширення до 3915, але на це може знадобитися деякий час”, – заявляє Джафарі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua