У Нідерландах побудували ділянку траси для тестування поїзда Hyperloop (відео)


У Нідерландах побудували ділянку траси для тестування поїзда Hyperloop (відео)

Голландський технічний стартап Hardt Global Mobility побудував ділянку для тестування технології вакуумного поїзда Hyperloop, який курсуватиме між Амстердамом і Парижем з 2021 року, повідомляє Science Alert.

Команда з Делфтського університету в цьому році виграла конкурс SpaceX на отримання права на розробку технології для Hyperloop і вже отримала перший транш фінансування в розмірі 675 тисяч доларів. Довжина побудованої командою тестовоїо ділянки становить 30 метрів.

“В цьому об’єкті ми будемо тестувати всі системи, які не вимагають високої швидкості. Всі системи безпеки будуть випробувані на низькій швидкості”, – сказав генеральний директор Hardt Global Mobility, Тім Хаутер.

Проект вакуумного поїзда був запропонований Ілоном Маском. Hyperloop буде представляти собою систему труб, якими будуть переміщатися капсули з пасажирами. Передбачається, що капсули всередині неї будуть досягати швидкості 1130 кілометрів на годину. Hyperloop буде поєднувати в собі технології вакуумного поїзда і поїзда на магнітній подушці. Капсули в Hyperloop будуть рухатися по герметичній трубі, тиск в якій дорівнює одній тисячній атмосферного.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування