До відома акціонерів та клієнтів банку.


До відома акціонерів та клієнтів банку.

З гордістю повідомляємо, що, не зважаючи на провокаційні спроби створити умови для зриву, позачергові Загальні збори акціонерів ПАТ АКБ «АРКАДА», призначені на 20 січня 2017 року, відбулись. Результатом проведення цих зборів стало прийняття стратегічно важливих для діяльності та розвитку Банку, а відтак і кожного його учасника, контрагента та клієнта, рішень.

Загальними зборами акціонерів затверджено нову редакцію Статуту ПАТ АКБ «АРКАДА», підтверджено завершення процедури здійснення шістнадцятої додаткової емісії акцій Банку та збільшення зареєстрованого статутного капіталу банку до 320 445 042, 00 (триста двадцять мільйонів чотириста сорок п’ять тисяч сорок дві) грн.

Збільшення капіталу банку відбувається відповідно до вимог Закону України «Про банки і банківську діяльність» та постанови Правління НБУ від 06.08.2014 № 464 «Про приведення статутного капіталу банків у відповідність до мінімально встановленого розміру».

Кошти, залучені в ході збільшення статутного капіталу, забезпечать активний розвиток існуючих та реалізацію нових проектів Банку для широкого кола фізичних та юридичних осіб, а також дозволять збільшити регіональну представленість та зміцнити показники ліквідності та стабільності установи.

Правління ПАТ АКБ «АРКАДА»

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Аркада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua