0 800 307 555
0 800 307 555

Які квартири в Києві найбільше цікавлять покупців (інфографіка)


Які квартири в Києві найбільше цікавлять покупців (інфографіка)

Менше 5% киян готові і володіють необхідними ресурсами для купівлі квартир на первинному ринку столиці протягом року.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного “Євро-Рейтинг” спільно з Rate1.

Водночас кожен шостий з опитаних вказав можливість купівлі квартири протягом декількох років, що свідчить про прихований потенціал ринку.

Портрет потенційного покупця наступний: одружений чоловік, віком 25-35 років, з одною неповнолітньою дитиною. Його індивідуальний дохід вище середнього, а він сам, як правило, займає керівну посаду або має власний бізнес.

Найбільший інтерес представляють квартири площею 50 – 60 кв. м і 61- 90 кв. м.
Ключовим фактором для покупців залишається ціна нерухомості. Саме на ній акцентували увагу і потенційні клієнти і ріелтори, думка яких також вивчалася під час опитування.

Покупці також говорили про вплив знижок, розстрочок і інших програм, що знижують вартість квадратного метра. Крім цього, важливими були названі: місце розташування об’єкта, розвинена інфраструктура, якість житла, облаштування квартири. Надійність забудовника була поставлена ​​тільки на п’яту позицію, в той час як ріелтори помістили її на третє місце після ціни та місця розташування.

Що стосується вимог до житла, то найбільший інтерес представляють квартири площею 50 – 60 кв. м і 61 – 90 кв. м. Про це заявило понад 70% опитаних, які увійшли до групи платоспроможного попиту (мають намір купити і мають у своєму розпорядженні ресурсами для купівлі).

В опитуваннях про кількість кімнат в житло 50% віддало перевагу двокімнатній, більше 20% – однокімнатній квартирі. Водночас ріелтори відзначають, що найбільшим попитом на ринку користуються однокімнатні квартири (близько 50%), площею до 40 кв. м.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua