Україна готує позов до Росії за незаконний видобуток копалин в Чорному морі, - Тука


Україна готує позов до Росії за незаконний видобуток копалин в Чорному морі, - Тука

Заступник міністра підкреслив, що українська сторона зібрала матеріали для того, щоб «довести факт бандитської незаконного видобутку українських копалин, які знаходяться у визнаних усім світом територіальних водах виключно економічної зони України».

Міністерство юстиції та Міністерство закордонних справ України готують позов проти російської Федерації щодо незаконного видобутку копалин в українських територіальних водах.

Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука на прес-конференції.

Він нагадав, як нещодавно український прикордонний катер «був провокативно атакований російськими літаками – це один із дуже яскравих прикладів того, чим саме займається наше міністерство…, а мета цієї акції – отримання фактів» для доказів в суді, бо міжнародні судові організації не сприймають аргументів «на кшталт: всім відомо, всі знають».

Тука наголосив, що українська сторона зібрала матеріали для того, щоб «довести факт бандитського незаконного видобутку українських копалин, які знаходяться у визнаних всім світом територіальних водах виключно економічної зони України».

«Отримавши всі ці покази зараз Міністерство юстиції разом з Міністерством закордонних справ готують позов проти держави РФ, і суми проходять з дев’ятьма нулями»,- додав заступник міністра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

В Контексті Finance.ua
Опитування