ТОП-5 країн для дозволу на проживання при купівлі нерухомості — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ТОП-5 країн для дозволу на проживання при купівлі нерухомості

Нерухомість
6738
Багато європейських держав дають дозвіл на проживання (ДНП) або громадянство тим іноземцям, які інвестують кошти в місцеву нерухомість.
Пропонуємо вашій увазі огляд декількох країн, які є привабливими для проживання та придбання майна. Детальніше про це можна прочитати на порталі нерухомості “Dom2000”.
Іспанія
За законодавством Іспанії, ДНП дають тим, хто може вкласти в місцеву нерухомість від 500 тис. євро, причому без використання іпотеки. При цьому, варто скористатися послугами надійного агентства нерухомості. Це може бути як разова операція, так і декілька покупок. Цей статус ви отримаєте на рік, а після продовження — ще на два.
Латвія
Кілька років тому для отримання цього статусу достатньо було інвестувати в місцеву нерухомість не менше 144 тис. євро. Але після нещодавніх ноу-хау в законодавстві Литви тепер іноземцям доведеться витратити на житло на 100 тис. євро більше. А ще, до всього, з’явився одноразовий збір — 5% від вартості об’єкта.
Кіпр
Ще одна країна, яка приваблює заможних українців своєю нерухомістю, — це Кіпр. ДНП тут дають на 5 років. Для цього потрібно купити будинок або квартиру вартістю не менше 300 тис. євро. Далі є можливість отримати ДНП, а потім навіть стати резидентом країни.
Чехія
П’ять років тому тут дозволили проживати іноземцям, які мають нерухоме майно, щоправда, на короткий термін. Це можуть бути навіть невеликі апартаменти за 40 тис. євро. Також необхідно надати офіційне підтвердження про те, що ви можете себе фінансово забезпечити, проживаючи в країні.
Болгарія
Що стосується отримання ДНП в Болгарії, то потрібно придбати будинок або квартиру на 300 тис. євро. Отримавши можливість перебування в країні від року до двох, можна претендувати на більш тривалий термін.
Також для отримання ДНП можна розглянути такі країни, як Туреччина, Греція, Великобританія, Андорра, Португалія, Панама, Литва та ін Наприклад, в Греції за купівлю нерухомості на 250 тис. євро цей статус дадуть на п’ять років. А от іноземцям, які хочуть отримати ДНП в Україні при купівлі житла, знадобиться менша сума. У законодавстві прописано, що для отримання цього статусу потрібно вкласти в економіку нашої країни 100 тис. дол. Зазвичай іноземці купують житло в новобудові, після чого оформляють його як інвестицію в економіку держави.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас