Чистий прибуток Visa знизився на 15%


Чистий прибуток Visa знизився на 15%

Чистий прибуток американської Visa Inc., однієї з найбільших в світі компаній з обслуговування банківських карт, за підсумками дев’яти місяців 2015-2016 фінансового року, що завершився 30 червня, в річному вираженні скоротився на 15,6%, до 4,060 мільярда доларів.

Про це написано в звітності компанії.

Скоригований чистий прибуток на акцію класу A за підсумками звітного періоду склав 1,69 долара проти 1,96 долара роком раніше. Операційна виручка Visa за дев’ять місяців при цьому збільшилася на 4,9% від показника за звітний період минулого фінроку, до 10,8 млрд доларів.

Чистий прибуток за третій квартал фінроку в річному вираженні впав більш ніж в 4 рази – з 1,697 мільярда доларів до 412 мільйонів доларів. Скоригований чистий прибуток на акцію класу A в звітному періоді склав 0,17 долара проти 0,69 долара в третьому кварталі минулого фінроку.

При цьому аналітики очікували прибуток на акцію на рівні 0,66 долара. Операційна виручка збільшилася на 3,1% – до 3,6 мільярда доларів.

Visa – глобальна платіжна система, що забезпечує доступ до мережі електронних платежів власникам карт, торгово-сервісним підприємствам, фінансовим і урядовим установам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua