Курс криптовалюти біткоін досяг дворічного максимуму


Курс криптовалюти біткоін досяг дворічного максимуму

Біткоін досяг дворічного максимуму: курс криптовалюти виріс до $720.

Основна причина – зниження винагороди за майнінг, що очікується в липні (процес видобутку біткоінів): вона повинна знизитися вдвічі. Також на курс біткоіна позитивно впливає падіння юаня і уповільнення китайської економіки.

Як повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на китайські біржі OKCoin і Huobi, в липні винагорода за майнінг знизиться вдвічі. За словами директора зі стратегії OKCoin Джека Лю, зміцнення біткоіна пов’язано також з підвищенням інтересу венчурних фондів і банків до технології ланцюжка блоків (blockchain), що лежать в основі механізму роботи платіжної системи Bitcoin.

За даними дослідницької компанії CoinDesk, у першому кварталі нинішнього року венчурні інвестиції в стартапи, які займаються комерціалізацією технології ланцюжка блоків, досягли $1,1 млрд.

На думку експертів, також зростанню курсу біткоіна сприяє зниження юаня: в останні тижні його зниження посилилося через зміцнення долара і погіршення прогнозів щодо економіки Китаю. Згідно з опублікованими в понеділок даними, промислове зростання в травні склало 6% в порівнянні з тим же періодом минулого року, а інвестиції в основні фонди збільшилися на 9,6% — ці результати виявилися гірше очікувань аналітиків. Райан Рабагліа з гонконгської ANX International заявив: «Кожен раз, коли ми бачимо ослаблення юаня, ми очікуємо відтік капіталу з Китаю, і біткоін виграє від цього».

Зараз вартість біткоінів в значній мірі відновилася після падіння до $200 за біткоін в січні минулого року — раніше, в грудні 2013-го, біткоіни торгувалися по $1 тис.

Європейський суд у жовтні 2015 року постановив, що операції з цифровою валютою біткоін не повинні обкладатися будь-якими податками. При цьому суд зазначив, що трансакції, в яких беруть участь біткоіни, повинні розглядатися податковими органами країн ЄС так само, як і будь-які операції з платіжними засобами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua