Рівень безробіття в Україні минулого року склав 9,1%


Рівень безробіття в Україні минулого року склав 9,1%

Рівень безробіття в Україні, розрахований за методологією Міжнародної організації праці (МОП) для осіб віком від 15 до 70 років, у 2015 році знизився до 9,1% у порівнянні з 9,7% за підсумками 2014 року.

Водночас, як свідчать дані Державної служби статистики України, порівняно з третім кварталом 2015 року, показник безробіття незначно зріс – на 0,1%. Дані наводяться без урахування АР Крим і зони проведення АТО.

У повідомленні йдеться, що безробіття серед жінок нижче, ніж серед чоловіків – 8,1%, проти 10,1%. Також безробіття вище в сільській місцевості – 9,4%, в містах – 9%.

Показник безробіття для людей працездатного віку (жінки у віці 15-58 років та чоловіки віком 15-59 років) вищий і дорівнює 9,5%, або 8,5% для жінок і 10,4% для чоловіків.

Нагадаємо, за підсумками 2014 року рівень безробіття в Україні, згідно з методологією МОП, становив 9,7%. У квітні 2015 року голова правління Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття повідомив, що кількість українців, які не мають постійної роботи або є прихованими безробітними, становить близько 5 млн осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua