Яценюка просять не розміщувати сирійських біженців в Яготині


Яценюка просять не розміщувати сирійських біженців в Яготині

Депутати Київської обласної ради звернулися до Прем’єр-міністра України та голови Державної міграційної служби України з проханням підтримати позицію жителів Яготина, які налаштовані категорично проти розміщення в місті сирійських біженців.

За відповідне рішення проголосувало більшість депутатів Київоблради.

“Звернутися до Прем’єр-міністра України та голови Державної міграційної служби України в зв’язку з ситуацією з пунктом тимчасового розміщення біженців у місті Яготині Київської області та підтримати позицію жителів Яготина”, – йдеться в заяві депутатів.

На засіданні Київської облради народний депутат Андрій Іллєнко заявив, що ситуація з розміщенням сирійських біженців є проблемою не тільки Київської області, а й всієї України: “В країні, в якій йде війна, економічна криза, говорити про розміщення біженців з інших країн цей злочин. Ми повинні займатися внутрішньо переміщеними особами з Донбасу. Прошу підтримати думку жителів Яготина “.

При цьому, не всі депутати погодилися з такою позицією, оскільки розміщення сирійських біженців в Україні – це один з пунктів вступу України в Європейський Союз: “Це некоректний крок з нашого боку”.

Раніше громада міста Яготина Київської області висловилася категорично проти тимчасового розміщення біженців з Сирії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua