WhatsApp оголосила про те, що припинить підтримку цілого ряду мобільних операційних систем до кінця 2016 року


WhatsApp оголосила про те, що припинить підтримку цілого ряду мобільних операційних систем до кінця 2016 року

Компанія WhatsApp оголосила про те, що припинить підтримку цілого ряду мобільних операційних систем до кінця 2016 року.

До їх списку увійшли такі платформи, як BlackBerry, Nokia S40 і S60, а також Android 2.1 і 2.2 і Windows Phone 7.1. Цільовими платформами месенджера WhatsApp є Android і iOS, в той час як Windows Phone і мобільна версія Windows 10 ще мають досить користувачів, щоб можна було продовжувати їх підтримку.

«Коли ми запускали WhatsApp в 2009 році, то, як люди використовують мобільні пристрої, дуже відрізнялося від того, як вони використовують їх сьогодні», – заявила компанія. «App Store від Apple було всього кілька місяців. Близько 70% смартфонів, які тоді продавалися, працювали на операційних системах від BlackBerry і Nokia. Мобільні операційні системи від Google, Apple і Microsoft, на яких сьогодні реєструється 99,5% від усіх продажів, тоді були встановлені менш ніж на 25% пристроїв. Дивлячись на наші наступні сім років, ми хочемо сконцентрувати свої зусилля на мобільних платформах, які використовує більшість людей ».

У деяких країнах, що розвиваються, в яких смартфонами від Nokia на базі Symbian досі багато хто користується, ця новина буде прийнята з негативом, однак в цілому компанія робить правильне рішення. За словами WhatsApp, на старих пристроях вже немає тих можливостей, які підтримує месенджер.

Нагадаємо, що недавно WhatsApp відсвяткувала своє семиріччя. Незадовго до цього в месенджері був зареєстрований один мільярд щомісячних користувачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування