Американські вчені винайшли роботизовану руку для барабанщиків (відео)


Американські вчені винайшли роботизовану руку для барабанщиків (відео)

Дослідники з Центру музичних технологій при Технологічному інституті Джорджії створили знімну механічну руку, що перетворює ударника в “трихрукого кіборга”.

Основною перевагою винаходу є той факт, що роботизована рука не просто копіює рухи барабанщика, а реагує на музичні вібрації і доповнює музичний ряд, створюваний ударником. Рука довжиною 61 см вловлює музичні хвилі і імпровізує відповідно до заданого такту і ритму. Наприклад, якщо барабанщик буде грати швидше або повільніше, “розумна” рука підлаштується під його темп.

Агрегат оснащений акселерометром, що допомагають йому корегувати власне положення щодо барабанної установки. Вбудовані двигуни забезпечують паралельне поверхні барабанів положення паличок для найкращого зіткнення. Завдяки технології захоплення руху, рука рухається м’яко і природно. Винахідник руки Гіл Вайнберг раніше вже працював з “музичними” роботизованими кінцівками: вчений розробив смарт-протез для відомого ударника Джейсона Барнса, який втратив руку внаслідок нещасного випадку.

Вайнберг вважає, що роботи, здатні допомагати людям грати музичні партії – це прямий шлях до створення по-справжньому корисних винаходів в сфері робототехніки, тому як вони розширюють можливості людини так, як не може жоден девайс. Вчений бачить майбутнє цієї технології в медицині та інженерії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Американські вчені винайшли роботизовану руку для барабанщиків (відео)» на Finance.ua - 2.8
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua