Українці розробили мобільний навігатор, який враховує якість доріг


Українці розробили мобільний навігатор, який враховує якість доріг

Українські стартапери створили мобільний навігатор Navizor, який допоможе прокласти маршрут поїздки з урахуванням якості дорожнього покриття.

Додаток заздалегідь повідомить водієві про наближення до ділянки з поганою дорогою або допоможе його минути. Користувач також може сам оцінити якість дороги або подивитися статистику оцінок іншими. Поки додаток знаходиться на стадії бета-тестування, але вже доступно в Google Play.

Розробили навігатор співробітники однієї з аутсорсингових ІТ-компаній Івано-Франківська bvblogic. Ідея проекту народилася в 2013 році, коли один з творців Navizor намагався знайти оптимальний дорожній маршрут для поїздки під час відпустки, і жоден з існуючих навігаторів не надавав інформацію про якість дорожнього покриття. Як результат, вже до кінця 2013-го івано-франківські розробники створили свою першу версію сайту, на якому можна було поставити оцінку якості дороги на онлайн-карті.

А минулого тижня вийшла бета-версія мобільного Android-додатки Navizor beta, в якій є функції навігатора, оцінки якості доріг і статистики. Навігатор дозволяє прокладати рекомендовані автомобільні маршрути з урахуванням якості дорожнього покриття в режимах для автомобіля і пішохода. Також на онлайн-карті є колірне розділення ділянок дороги, залежно від їх якості, а при наближенні до поганої дороги Navizor beta видає попереджувальний сигнал.

Опція оцінки якості доріг дозволяє оцінити дорожнє покриття в балах від одного до п’яти, а оновлення інформації відбувається в режимі онлайн. Статистичні дані Navizor beta базуються на більш ніж 290 000 оцінок користувачів про більш ніж 96 000 кілометрів доріг в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua