Україна терміново потребує $15 млрд, - Сорос


Україна терміново потребує $15 млрд, - Сорос

Україна потребує термінової фінансової допомоги з боку Європейського союзу в розмірі не менше 15 млрд дол. Таку думку виражається в статті американського фінансиста Джорджа Сороса і французького філософа і публіциста Бернара-Анрі Леві, опублікованій у вівторок в електронній версії американської газети New York Times.

“Україна буде захищати себе самостійно, проте вона терміново потребує фінансової допомоги. Мається на увазі невідкладна необхідність в 15 млрд дол.”, – йдеться в матеріалі.

Автори статті відзначають, що для “забезпечення виживання України та стимулювання приватних інвестицій західним державам слід взяти на себе зобов’язання з надання додаткових коштів”.

Обсяг даної додаткової підтримки, як наголошується в публікації, повинен залежати від того, чи будуть реформи в Україні успішними, а також від того, як буде розвиватися ситуація в східній частині країни.

13 січня Президент України Петро Порошенко провів зустріч із засновником фонду “Відкрите суспільство”, міжнародним філантропом Джорджем Соросом, в ході якої сторони обговорили міжнародні інструменти та можливості для збільшення економічної допомоги для України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua