Audi збільшить інвестиції до 24 млрд євро


Audi збільшить інвестиції до 24 млрд євро

Німецька автомобілебудівна компанія Audi AG, що входить до складу концерну Volkswagen, підвищить капіталовкладення в нові моделі, технології і виробничі майданчики в наступну п’ятирічку (2015-2019 рр.) на 2 млрд євро в порівнянні з періодом 2014-2018 рр. до 24 млрд євро.

Як повідомляє газета Die Welt, темпи зростання інвестицій Audi, що є другим за величиною виробником машин преміум-класу в світі, перевищать аналогічний показник всього концерну Volkswagen, який планує збільшити вкладення лише на 1,4 млрд євро до 85,6 млрд євро.

Більше того, Audi готова інвестувати понад 1 млрд євро в будівництво нових заводів на території Мексики і Бразилії, а також розширити модельний ряд до 60 моделей до 2020

“Протягом наступних п’яти років планується вкласти 70% всіх коштів у створення нових моделей і розробку інноваційних технологій”, – зазначив фінансовий директор Audi Алекс Штротбек. Йдеться в тому числі про нові двигуни – більш економічних і більш “чистих” з екологічної точки зору.

Ще одним з ключових для компанії інвестиційних напрямків є розробка електромобіля, який зможе скласти конкуренцію продукції американської Tesla. За словами глави Audi Руперта Штадлера, концерн має намір випустити повністю електричний автомобіль вже в 2018 р.

Volkswagen AG планує збільшити виробничі потужності в Китаї більш істотно, ніж планувалося раніше, повідомило раніше агентство Bloomberg.

У 2013 р виробничі потужності дозволяли компанії випускати понад 3,1 млн автомобілів на рік, і автовиробник має намір розширити їх до 4 млн автомобілів на рік до 2018.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування