Україна та Угорщина введуть спільний прикордонний контроль та відкриють ще один прикордонний перехід


Україна та Угорщина введуть спільний прикордонний контроль та відкриють ще один прикордонний перехід

Україна та Угорщина введуть спільний контроль на прикордонних переходах і відкриють ще один додатковий прикордонний перехід, повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

“Нашої амбіцією в перспективі є впровадження спільного прикордонного та митного контролю на всіх пунктах”, – повідом він на прес-конференції за результатами переговорів з главою МЗС Угорщини Петером Сиярто.

За словами міністра, конкретні терміни введення спільного контролю обговорюватимуться в рамках існуючої українсько-угорської комісії. “Оскільки я займався впровадженням спільного митного контролю між Україною та Польщею, то (скажу, що – ІФ) результати будуть істотно залежати від того, чи потрібна там додаткова логістична підготовка до такого спільного контролю. Тому під час наступного засідання комісії ми складемо дуже чіткий графік “, – сказав П.Клімкін.

При цьому він повідомив, що між Україною та Угорщиною буде відкрито додатковий пункт пропуску на кордоні. “Ми говоримо також про впровадження додаткового пункту пропуску”, – сказав міністр.

П.Клімкін наголосив, що проблем на кордоні між Україною та Угорщиною стає все менше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Світ
Все, що ми знаємо про:МЗС України
Рейтинг популярності матеріалу «Україна та Угорщина введуть спільний прикордонний контроль та відкриють ще один прикордонний перехід» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua