Міжнародне рейтингове агентство підтвердило рейтинги банку ПУМБ, прогноз - "негативний"


Міжнародне рейтингове агентство підтвердило рейтинги банку ПУМБ, прогноз - "негативний"

Міжнародне рейтингове агентство Moody ‘s Investors Service 15 грудня підтвердило рейтинги ПАТ “Перший Український Міжнародний Банк” (ПУМБ, Київ), говориться в повідомленні агентства.

Довгостроковий рейтинг пріоритетного незабезпеченого боргу в іноземній валюті підтверджений на рівні “Caa3”, довгостроковий рейтинг депозитів у національній валюті – “Caa3”, довгостроковий рейтинг депозитів в іноземній валюті – “Са”, рейтинг за національною шкалою (NSR) – “Caa3.ua” .
Прогноз по депозитних і борговими рейтингами ПУМБ залишився “негативним”.

Рейтинг фінансової стійкості банку (BFSR) підтверджений на рівні “E”, зі стабільним прогнозом, проте в даний час це еквівалентно базової оцінки кредитоспроможності (BCA) на рівні “Са” (раніше “Caa3”).

Короткостроковий рейтинг за зобов’язаннями в національній та іноземній валютах – Non Prime.
Як наголошується в повідомленні, рейтингова дія обумовлена нещодавнім пропозицією ПУМБу про реструктуризацію єврооблігацій на $250 млн з терміном погашення 31 грудня 2014. ПУМБ заснований в 1991 році. Найбільшим його акціонером на 1 жовтня 2014 було ТОВСКМ Фінанс” (92,24%).

Згідно з даними Нацбанку України, станом на 1 жовтня 2014 року по розміру загальних активів ПУМБ займав дев’яте місце (37,946 млрд грн) серед 166 діючих у країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Рейтинг популярності матеріалу «Міжнародне рейтингове агентство підтвердило рейтинги банку ПУМБ, прогноз - "негативний"» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua