АЗС знову "відкочують" ціни на бензин - сьогодні він подешевшав ще на 3 копійки


АЗС знову "відкочують" ціни на бензин - сьогодні він подешевшав ще на 3 копійки

На початку грудня паливо в Україні почало поступово дешевшати. У вівторок, 2 грудня, середня вартість “двійки” і “п’ятірки” по країні знизилася на 3 коп. – До 16,45 грн / л і 16,74 грн / л відповідно. Про це свідчать дані моніторингу Консалтингової групи “А-95”.

До загальної тенденції зниження вартості палива, що спостерігалася на ринку з кінця листопада, сьогодні приєднався ряд локальних операторів АЗС, “відкотивши” вартість бензинової лінійки на 10-50 коп. Варто відзначити, що в порівнянні зі серединою листопада, коли ціни на паливо досягли пікових значень, зараз бензин в Україні в середньому подешевшав на 53 коп.

Що стосується фактичних цін на АЗС, то вони як і раніше істотно відрізняються в залежності від класу заправок. Так, “двійку” у економ-заправників можна знайти по 16 грн/л, а “п’ятірку” – по 16,10 грн/л. У той же час, на АЗС преміум-сегмента паливо на 1-1,40 грн дорожче.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Рейтинг популярності матеріалу «АЗС знову "відкочують" ціни на бензин - сьогодні він подешевшав ще на 3 копійки» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua