Туристична криза, яка почалася в Росії, може трапитись і в Україні - експерт


Туристична криза, яка почалася в Росії, може трапитись і в Україні - експерт

Туристична криза, яка почалась в Росії, може трапитись і в Україні, вважає президент Асоціації лідерів туристичного бізнесу України Олександр Новіковський. “Кризова ситуація в Україні вже шість років. Останні роки усі, хто були в принципі у більш-менш хиткому становищі або позакривалися, або збанкрутували. На сьогоднішній день більша частина найбільших і найвідоміших операторів, які працюють, входять у холдингові структури, і підтримуються своїми материнськими компаніями із Заходу, або з Європи, або з Росії. Це – більш захищена частина компаній. Але в цілому ситуація в українському туризмі достатньо критична і жоден суб’єкт туристичної галузі не застрахований від банкрутства”, – відмітив експерт.

На його думку, держава даремно не звертає увагу на страхування у подібних випадках. “На превеликий жаль, і держава, і ринок є глухими до пропозицій страхування відповідальності перед третіми особами на випадок банкрутства або неможливості виконання своїх обов’язків. І на сьогоднішній день ця ситуація є показовою. Завтра-післязавтра, якщо ринок сколихне ряд гучних банкрутств, то знову держава буде галасувати: “Ай, недогляділи. Ой, хто в цьому винен?” Винна держава, винен сам ринок, в тому, що не готові побачити і почути ту ситуацію, яка є і зробити певні кроки, щоб запобігти цим банкрутствам”, – додав експерт.

Нагадаємо, за липень-початок серпня поточного року в Росії збанкрутували п’ять туристичних компаній. Зокрема від припинення діяльності російського оператора “Лабиринт” постраждало 65 тисяч осіб.

Більше про стан справ у галузі читайте в статті “Чи варто очікувати українцям туристичну кризу на кшталт російської?”

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua