МВФ розгляне другий транш кредиту Україні наприкінці серпня


МВФ розгляне другий транш кредиту Україні наприкінці серпня

Рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне питання виділення Україні другого траншу кредиту stand-by на 1,4 млрд доларів наприкінці серпня. Про це йдеться в повідомленні фонду.

“Очікується, що засідання Ради відбудеться десь наприкінці серпня, після завершення канікул”, – сказав заступник прес-секретаря МВФ Вільям Мюррей.

За його словами, МВФ не розглядає питання скорочення програми співпраці з Україною.

Нагадаємо, з 24 червня до 18 липня місія МВФ перебувала в Україні, після чого було рекомендовано фонду виділити Україні другий транш кредиту stand-by на 1,4 млрд доларів.

Наприкінці квітня МВФ затвердив кредитну програму для України на 17,01 млрд доларів, а на початку травня надав перший транш кредиту stand-by на суму 3,19 млрд доларів.

Раніше МВФ припускав виділення Україні другого траншу кредиту stand-by на суму 914,67 млн СПЗ (1,418 млрд доларів) у липні, третього траншу у такому ж обсязі – у вересні, а четвертого траншу у такому ж обсязі – у грудні 2014 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua