Місто Алладін в США виставлено на продаж - за $1,5 млн


Місто Алладін в США виставлено на продаж - за $1,5 млн

Городок Алладін у Вайомінгу з населенням 15 осіб виставили на продаж за 1,5 мільйона доларів, повідомляє Gillette News Record. Потенційному покупцеві запропонували 15 будівель, у тому числі поштове відділення і діючий 118-річний універсальний магазин, що торгує всім, починаючи з рибальських снастей і закінчуючи предметами антикваріату.

Виставили на продаж місто подружжя Джуді і Рік Бренгл, які стали його власниками в 1986 році. За цей час Джуді встигла попрацювати на посаді мера міста, начальника поштового відділення і глави поліції.

Щороку в серпні через місто проїжджають сотні байкерів, що прямують на змагання Sturgis Motorcycle Rally. Багато з них зупиняються відпочити на веранді універсального магазину, де можна випити і перекусити. Саме цей магазин, що функціонує без перерви ось уже 118 років, дозволив місту не зникнути. У 2011 році у магазину з’явилася власна сторінка в Facebook, на яку підписані майже 600 осіб.

Джуді Бренгл зазначила, що після продажу міста магазином і поштовим відділенням можуть продовжити управляти її онуки.

Також на продаж були виставлені кафе і мотель по сусідству з Алладіном, яким володіють родичі сім’ї Бренгл. За споруди і прилеглі до них півгектара землі господарі призначили ціну в 549 тисяч доларів.

Назву Алладін місто отримало в 1894 році. Його перші власники сподівалися розбагатіти, як герой однойменної казки. У той час через місто пролягала залізниця, що пов’язує Вайомінг і Міссурі й була призначена для перевезення вугілля. У 1910 році перевезення скоротилися, а в 1922 році залізнична гілка і зовсім була закрита.

Раніше в 2014 році американський бізнесмен виставив на продаж місто Светт в Південній Дакоті і просить за нього 400 тисяч доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua