За кордон не випустять 530 тис. росіян-боржників


За кордон не випустять 530 тис. росіян-боржників

У 2014 р. за кордон не випустять понад 500 тис. росіян, які мають борги перед банками. Майже 30% з цих росіян заборгували за кредитами, 25% – з автокредитів, повідомляє “Національна служба стягнення” (НСС).

За даними Федеральної служби судових приставів (ФССП), в I кварталі майже 190 тис. росіян отримали заборону на виїзд за кордон. За оцінкою НСС, близько 70% з них – боржники за банківськими кредитами.

Оскільки кількість боржників збільшується, то до кінця року обмеження на виїзд отримають майже 530 тис. осіб, тобто 1,2% від загальної кількості банківських позичальників (44 млн осіб).

Мінімальний розмір боргу, через який обмежено виїзд за кордон, становить 10 тис. руб.

Тим часом, за даними 1850 кредиторів, що надають відомості в “Національне бюро кредитних історій” (НБКІ), в I кварталі населенню видано 4,8 млн кредитів, що на 6,22% менше, ніж у I кварталі 2013 р. “Банки посилили відбір позичальників, що призвело, з одного боку, до скорочення кількості нових кредитів, з іншого – до можливості збільшення сум кредитів, виданих надійним позичальникам”, – пояснив гендиректор НБКИ Олександр Викулін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua