ЄС остаточно затвердив надання 1 млрд євро макрофінансової допомоги


ЄС остаточно затвердив надання 1 млрд євро макрофінансової допомоги

Віце-президент Європейської комісії Сійм Каллас сьогодні підписав Меморандум про взаєморозуміння про нову макрофінансову допомогу в один мільярд євро програми кредитування в Україні, який був затверджений Радою міністрів ЄС 14 квітня, передає УНН з посиланням на сайт Європейського Союзу.

Нова програма макроекономічної допомоги призначена для надання допомоги Україні на поточному економічному і фінансовому критичному етапі свого розвитку. Вона є частиною пакета для підтримки України, який оголосила Європейська комісія 5 березня і схвалила Європейська рада 6 березня.

“Ця допомога, в поєднанні з раніше наданими 610 млн. євро програми макроекономічної допомоги забезпечить необхідну допомогу уряду України в його потребах у фінансуванні. Допомога являє собою конкретний знак підтримки ЄС українського народу у важкій ситуації, в поєднанні з іншою довгостроковою фінансовою допомогою”, – сказав Сійм Каллас.

Макроекономічна допомога ЄС покликана допомогти Україні покрити частину своїх поточних потреб у зовнішньому фінансуванні в контексті стабілізації і програми реформ, нещодавно підготовленої українською владою за допомогою Міжнародного валютного фонду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua