СБ збільшить фінансування бюджетної підтримки України до $750 млн


СБ збільшить фінансування бюджетної підтримки України до $750 млн

Міністр фінансів Олександр Шлапак і директор-розпорядник Світового банку (СБ) Шрі Мульяні Індраваті під час зустрічі у Вашингтоні досягли домовленості про прискорення реалізації проектів банку прямої бюджетної підтримки (багатосекторальна позика на політику розвитку та позика на політику розвитку фінансового сектора). Про це повідомили в прес-службі Мінфіну.

Зокрема, прийнято рішення про збільшення першого траншу багатосекторного проекту бюджетної підтримки з 500 млн дол до 750 млн дол, який Україна розраховує отримати вже в травні цього року. Також у травні урядом Японії може бути надано співфінансування даного проекту.

“На сьогодні активно проводиться робота з реалізації інвестиційних проектів в інших секторах економіки України на загальну суму в 1,6 млрд дол. У травні поточного року очікується отримання інвестиційної позики на підвищення енергоефективності та теплопостачання у розмірі 382 млн дол”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, вже в 2014 р. Міжнародна фінансова корпорація (МФК) готова інвестувати в найбільш пріоритетні проекти в Україні до 400 млн дол. МФК розглядає можливість надання кредитних ліній для комерційних банків з метою кредитування української економіки, розвитку підприємництва, а також для підвищення енергоефективності в країні.

Як повідомлялося, виділення 1 млрд дол допомоги від США відбудеться шляхом випуску єврооблігацій Україною

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua