Криза в Україні позначиться на російських компаніях


Криза в Україні позначиться на російських компаніях

Криза вдарить по російським компаніях, що працюють з цією країною, заявив міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв в п’ятницю в Берліні.

“Звісно, цей вплив виявляється. Україна – один з найбільших наших торгових партнерів. Ясно, що ВВП країни знизиться, ясно, що обсяг її участі в торгівлі знизиться. Відповідно, це надасть безумовний вплив на російські компанії, які працюють з Україною”, – сказав він на прес-конференції.

Акції російських нафтогазових і металургійних компаній, що мають бізнес на Україні, поки що не постраждали від загострення ситуації в Україні. Папери найбільших російських банків і МТС, що також працюють на Україні, впали в ціні. Однак опитані агентством Прайм аналітики пов’язують це більшою мірою з послабленням рубля і гривні проти основних резервних валют, яке, втім, побічно пов’язане з подіями на Україні.

У вівторок у Києві поновилися масштабні вуличні безлади. Агресивно налаштований натовп намагався підійти до парламенту України, радикали вривалися в будівлі в центрі Києва, палили автомобільні покришки, кидали в міліціонерів каміння та коктейлі Молотова. За даними міліції радикали застосовують вогнепальну зброю. За останніми даними МВС, внаслідок безладів загинули 80 людей.

Президент України Віктор Янукович оголосив у п’ятницю, що ініціює повернення до конституції 2004 року з перерозподілом повноважень у бік парламентської республіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua