Суд заарештував нерухоме майно автомобільної корпорації АІС через борги — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Суд заарештував нерухоме майно автомобільної корпорації АІС через борги

Кредит&Депозит
3167
Рішенням від 3 вересня 2013 Київський господарський суд заборонив дев’яти структурам, підконтрольним корпорації АІС, продавати нерухомість, яка була закладена в забезпечення кредиту, взятого в “УкрСиббанку”. Загальна сума заборгованості, згідно з позовною заявою кредитора, становить 727,2 млн грн.
Рішення суду ухвалене для захисту інтересів кредитора до розгляду справи про звернення стягнення на предмет іпотеки, яке призначено на 23 вересня поточного року. Зазначене рішення стосується в цілому 58-ти об’єктів нерухомості, які представляють собою виробничі майданчики автокорпорації АІС, салони з продажу автомобілів, станції сервісного обслуговування, а також адміністративні будівлі.
Управлінням юстиції Києва, Донецька, Рівного, Житомира, Черкас, Харкова, Луганська та Чернігова рішенням суду заборонено реєструвати будь-які дії, пов’язані з правом власності на декілька десятків об’єктів нерухомості, що належать підконтрольним АІС структурам.
Відповідачами за позовом “УкрСиббанку” виступають дев’ять структур, підконтрольних корпорації АІС: ТОВ “Укрбізнес ЛТД”, ТОВ “Легалплейс”, ТОВ “Авто-Холдинг”, ТОВ “Кременчуцький автоскладальний завод”, ТОВ “Інтер-Авто”, ТОВ “Автосервіс-Т”, корпорація “Співдружність Комп”, ПП “Імпульс-В” та ТОВ “Компанія “Девелопмент МАКС Лтд”.
Корпорацію АІС контролюють в рівних частках по 50% депутати-регіонали Дмитро Святаш і Василь Поляков.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас