0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Названі найбільш високооплачувані банкіри в Україні


Названі найбільш високооплачувані банкіри в Україні

Найбільш високооплачувані банкіри в Україні – Ігор Юшко та Олександр Дубілет, які очолюють відповідно Сбербанк Росії і Приватбанк.

Таку думку озвучив заступник голови наглядової ради ВЕТЕК, який курирує фінансовий напрямок бізнесу групи.

За його словами, фіксований річний дохід українських банкірів екстра-класу становить приблизно $ 1 млн, “якщо ми говоримо про великі зростаючі банки з серйозними CEO”.

Скільки отримує він сам, Тимонькін не став поширюватися, заявивши тільки, що Сергій Курченко (бенефіціар групи ВЕТЕК) платить добре. “Я не торгувався. На одній із зустрічей з Курченко, коли я сказав, що мені цікаво у нього працювати, він озвучив суму пропонованої винагороди – я кивнув. Все”, – розповів банкір про свій найм в ВЕТЕК.

За його словами, головний стимул для нього не гроші, а цікава і самостійна робота.

Нагадаємо, Приватбанк є найбільшим українським банком з активами в 190 млрд грн. Сбербанк Росії – дочірній банк однойменної російської фінустанови, яка в свою чергу є найбільшою не тільки в Росії, але й у всьому СНД.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування