У Києві припинено діяльність чергового «Еліта-Центру» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві припинено діяльність чергового «Еліта-Центру»

Нерухомість
3198
Таке собі ТОВ «ІБК Центробуд» продавало квартири в недобудованій багатоповерхівці в парку Пушкіна без будь-якої дозвільної документації.
Компанія, що називала себе забудовником, пропонувала потенційним клієнтам квартири за низькими цінами в прилеглому до центру міста районі (вул. Дегтярівська, 25а). При цьому, як відзначають опитані покупці, в «ІБК Центробуд» під різними приводами відмовлялися продемонструвати необхідну документацію будівництва, зокрема, права власності на земельну ділянку.
Афера розкрилася після звернення одного з покупців-інвесторів в банк «Надра» за кредитом на придбання квартири в недобудові. У рекламному буклеті «ІБК Центробуд» цей банк був вказаний як фінансовий партнер проекту. Однак у банку заявили, що нічого не знають про будівництво, і звернулися в міліцію.
«Ми квартири-недобудови не реалізовуємо, – заявив директор служби безпеки банку Василь Стефанишин. Банк в даному випадку стоїть на боці вкладників банку і наших позичальників банку, ми працюємо тільки в правовому полі. У даному випадку ми звернулися в Шевченківське райуправління міліції і дуже вдячні їм за те, що вони в короткі терміни порушили кримінальну справу, провели необхідні слідчі дії, тим самим зупинили продовження афери».
Незважаючи на заяву банку і відкриття кримінального провадження, квартири в недобудові продовжують продавати. Біля будівлі висять рекламні банери, ведуться будівельні роботи і функціонує «центр продажів» квартир. Втім, співробітники, які знаходяться в «центрі продажу» заявили, що не мають ніякого відношення до продажу квартир та компанії «ІБК Центробуд», і… тимчасово орендують приміщення.
«У 2013 році може бути фактично другий «Еліта-центр», – зазначає в коментарі юрист Андрій Конопля, – ці квартири, вони продаються, причому без наявності будь-яких прав. Насправді люди продають не квартири, а повітря, і насправді шкода тих громадян, які повірили у порожні обіцянки».
У ситуацію зі скандальною забудовою вже втрутилися депутати Верховної Ради. Так, депутат від ПР Віктор Жеребнюк направив звернення до Генеральної прокуратури з вимогою дати правову оцінку діям ТОВ «ІБК Центробуд», що здійснює будівництво на протизаконно захопленій території.
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас