0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти: Масовий випуск кредитних карт почнеться до кінця 2011 року


Експерти: Масовий випуск кредитних карт почнеться до кінця 2011 року

Банки відновлять масовий випуск кредитних карт лише до кінця 2011 року, - прогнозують експерти, опитані компанією Простобанк Консалтинг.

"У 2011 році очікується підвищення інтересу клієнтів до карткових продуктів за рахунок активізації роботи банків у цьому напрямку. Багато банків планують відновити масовий випуск кредитних карток, а також встановлення овердрафтів на карткові рахунки, чим привернуть увагу клієнтів до карткових продуктів", - прогнозує керівник індивідуального бізнесу Всеукраїнсьского Банку Развитку Максим Кошевцов.

"Десь до кінця року, ми прогнозуємо, відновлення проектів по кредитних картах, заморожених в кризовий час", - уточнює начальник управління розвитку продуктів Банку Кіпру Анна Макаренко.

За даними компанії "Простобанк Консалтинг" на 24.01.2011 р. кредитні карти, без урахування овердрафтів під зарплатні картки, пропонують лише три банки (Дельта, ОТП Банк і ПриватБанк) з числа 50 найбільших за розміром активів. За весь 2010 рік на цей ринок вийшли лише два нові банки.

Незважаючи на таку обмежену пропозицію, вартість використання кредитних карт опустились навіть нижче, ніж вона була навесні 2008 року. На кінець січня середня реальна ставка становить, в залежності від того, де знімаються кошти, 35,55-39,57% річних. У квітні-2008 ставка становила 43,47-46,12% реальних річних.

При розрахунку реальної ставки враховувалися номінальна ставка, можливий пільговий період і комісія за переведення в готівку коштів (при знятті в банкоматі банку-емітента, іншого банку, при розрахунках у торговельній мережі).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua