За зміну голови НБУ голосуватимуть у вівторок — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За зміну голови НБУ голосуватимуть у вівторок

9
Парламентська більшість має намір у вівторок поставити на голосування питання про зміну керівництва Національного банку України. Про це сьогодні, як передає кореспондент "Оглядача", в інтерв'ю журналістам після наради спікера парламенту Володимира Литвина з лідерами фракцій ВР повідомив лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук.
При цьому він відзначив, що в ході сьогоднішньої наради остаточного рішення щодо завтрашнього голосування не було досягнуто. Він нагадав, що минулий четвер на нараді Литвина з лідерами фракцій було прийняте рішення про винесення питання по зміні керівництва НБУ на нинішній вівторок. Однак, за словами Кравчука, у ході сьогоднішньої наради лідери ряду фракцій виступали за перенесення цього питання на четвер.
Леонід Кравчук відзначив, що питання про зміну керівництва НБУ необхідно розглянути саме завтра. Він підкреслив, що, якщо опозиція не дасть завтра парламентській більшості проголосувати за зміну керівництва НБУ, то парламентській більшості прийдеться шукати нове місце для голосування.
Зокрема, Леонід Кравчук не виключив, що Верховною Радою може бути прийнята постанова про створення тимчасової лічильної комісії, яка підготує поіменні бюлетені для голосування про відставку Стельмаха з посади глави НБУ.
Леонід Кравчук також повідомив, що сам Володимир Стельмах завтра не буде присутній у залі ВР, тому що він лягає в лікарню для проведення операції. Про це Володимир Стельмах повідомив у телефонній розмові спікеру парламенту Володимиру Литвину, передає кореспондент "Оглядача".
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас