0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Нацбанк заповнив валютні витрати на "Нафтогаз"


Нацбанк заповнив валютні витрати на "Нафтогаз"

За підсумками торгів на міжбанківському валютному ринку в п'ятницю, 9 квітня, Національний банк України (НБУ) в черговий раз купував валюту, купивши понад 83 млн. доларів. Про це ЛІГАБiзнесІнформ повідомив керівник групи радників глави НБУ Валерій Литвицький.

За словами Литвицького, таким чином регулятор знов повернувся до $25-мільярдного рівня золотовалютних резервів станом на початок березня в $25 млрд., перекривши "діру" від продажу валюти НАК "Нафтогазу" купленими на міжбанку доларами з початку місяця.

Нагадаємо, сьогодні НБУ продовжив політику "тестування" ситуації на міжбанківському валютному ринку, заявивши про інтервенцію на міжбанку по парі USD/UAH, виставивши курс покупки долара 7,9240 грн../$, а курс продажу - 7,9500 грн./$.

"Ми бачимо, що ринок рухається в об'єктивному напрямі: вчора середньозважений курс був 7,917 грн../$, а сьогодні він дещо ослаб - до 7,9202 грн../$", - відзначив Литвицький.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування