У Молдавії злочинці оснастили банкомат камерою і системою зчитування даних для зняття грошей з банківських карток


У Молдавії злочинці оснастили банкомат камерою і системою зчитування даних для зняття грошей з банківських карток

В Молдавії виявлено банкомат, оснащений злочинцями прихованою камерою і системою зчитування даних для незаконного зняття грошей з банківських карток клієнтів. Як повідомили РБК в Центрі боротьби з економічними злочинами і корупцією (ЦБЕЗК) Молдавії, банкомат був розміщений в будівлі однієї з філій кишинівського банку, назва якого не наводиться.

Вивчивши банкомат, фахівці ЦБЕЗК Молдавії виявили в ньому механізм зчитування карток, розміщений в отворі для введення банківських карт таким чином, що ще до потрапляння в банкомат інформація з картки реєструвалася на цьому пристрої. Також був виявлений підозрілий предмет з пластмаси, всередині якого була захована відеокамера, сфокусована на клавіатурі для введення PIN-коду.

Під час розслідування було встановлено, що це обладнання було встановлене 16 січня 2010 р. двома невідомими з метою отримання даних з карток клієнтів, що знімають кошти через цей банкомат. З часу установки цього протизаконного обладнання і до його виявлення послугами банкомату скористалися близько 90 осіб.

Завдяки спільним діям ЦБЕЗК Молдавії і представників банку вдалося уникнути шахрайства з рахунками громадян. Зараз ЦБЕЗК вживає активні заходи для встановлення осіб злочинців з метою їх затримання і притягнення до відповідальності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua