У Донецькій області борг із зарплати на підприємствах-банкрутах складає 116 млн грн


У Донецькій області борг із зарплати на підприємствах-банкрутах складає 116 млн грн

У Донецькій області борги з оплати праці на підприємствах-банкрутах, станом на 1 березня 2009 року, склали 116 млн грн. Як повідомили в прес-службі Донецької облдержадміністрації, за січень-лютий 2009 року заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах-банкрутах збільшилася в порівнянні з 1 січня 2009 року на 2,5 млн. грн. або на 2,2 %.

У прес-службі уточнили, що на підприємствах-банкрутах області сума заборгованості із заробітної плати станом на 1 лютого 2009 р. становила 114,3 млн. грн., що на 0,9 млн. грн. або на 0,8 % більше, ніж було на 1 січня 2009 р. В облдержадміністрації пояснили, що погашення боргів з оплати праці на підприємствах-банкрутах ускладнене через тривалість процедури банкрутства, дію мораторію на примусову реалізацію майна, невизначеність джерел погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, які не мають власних активів.

Із загального обсягу боргів з оплати праці підприємств-банкрутів (114,3 млн. грн.) питома вага суми заборгованості, для погашення якої підприємства-банкрути не мають або мають недостатньо власних активів, становить 50,7 %, або 58 млн. грн. (ВАТ "Нікітовський доломітний завод" (4,0 млн. грн.), АТ "Ждановкавугілля" (4,2 млн. грн.), ОП "Азовське морське пароплавство" (3,3 млн. грн.), ДП завод "Автоскло" (2,6 млн. грн.), ДП "Горлівський хімічний завод" (5,8 млн. грн.), ТОВ фірма "Карбон" (13,9 млн. грн.) і ін.).

Крім того, через дію мораторію на примусову реалізацію майна не мають можливості погасити заборгованість із заробітної плати ВАТ "Слов'янський содовий завод" - 4,7 млн. грн., ВАТ "Слов'янський керамічний комбінат" - 2,3 млн. грн., ДВАТ "Константинівський металургійний завод" - 216,3 тис. грн. та ін., а через тривалість судових процедур - ЗАТ "Краматорський пивзавод" - 768,4 тис. грн., ВАТ "Горлівчанка" - 307,1 тис. грн. та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua