359
Мита найболючіше вдарять по США, а не по інших країнах, — The Hill

Більшість американців під час нового опитування заявили, що основний тягар мит президента Дональда Трампа відчують на собі США, а не інші країни.
Видання The Hill пише, що на запитання про «вартість мит на іноземну продукцію, імпортовану в США», 54% респондентів заявили, що, на їхню думку, «переважно компанії та люди в США» відчують на собі весь тягар. 24% сказали, що «здебільшого постраждають компанії та люди в країні, які експортують продукцію».
Опитування також засвідчило, що більшість респондентів, а саме 68%, вважають, що «підвищення мит на іноземні товари, що імпортуються до США, як правило, призводить до зростання цін». 8% заявили, що підвищення мит на іноземні товари, імпортовані в США, як правило, «не впливає на ціни».
Зазначається, що опитування проводили 1−4 березня, у ньому взяли участь 1 638 осіб, а похибка становила 3,7 відсоткових пункти.
Президент США Дональд Трамп запровадив 25% мита на імпорт із Канади та Мексики, а також подвоїв мита на китайські товари. Американський лідер висловив роздратування з приводу потоку фентанілу в його країну, але експерти зазначають, що через кордон із Канадою до США потрапляє не так багато наркотиків.
У відповідь прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що його країна запроваджує 25% мита на американські товари на суму 30 мільярдів доларів негайно і ще на 125 мільярдів доларів через 21 день.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
НБУ визначив ключові ознаки еквайрингу та встановив нові обов’язки для компаній
Результати стрес-тестування: у 2025 році потреба банків у капіталі скоротилася утричі порівняно з 2021 роком
Фінансові показники великих і середніх компаній — Держстат
У ВР пояснили, що означає для бізнесу скасування Господарського кодексу
Україна розраховує на $1 млрд щомісяця на закупівлю зброї США за програмою PURL
В Україні з’явиться нова премія для чиновників