212
Верховна Рада підтримала створення спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів

Верховна Рада України прийняла Постанову № 10 430 про утворення Тимчасової спеціальної комісії (ТСК) Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів.
Про це йдеться на сайті парламенту.
Відповідний проєкт постанови підтримали 307 народних депутатів.
Згідно з пояснювальною запискою, ТСК потрібна для адаптування та імплементації передового досвіду у інвестиційній діяльності, аналізу існуючих перешкод та формування комплексної стратегії поліпшення інвестиційної діяльності в Україні.
Основні завдання ТСК:
1) підготовка та подання на розгляд до Верховної Ради України в установленому порядку законодавчих ініціатив щодо захисту прав інвесторів, забезпечення рівного захисту прав, інтересів і майна суб'єктів інвестиційної діяльності незалежно від форми власності, а також ефективного інвестування в економіку України, розвитку міжнародного економічного співробітництва та інтеграції;
2) визначення пріоритетних напрямів вдосконалення законодавства щодо створення умов для інвестиційної діяльності;
3) забезпечення захисту прав інвесторів (бізнесу);
4) здійснення парламентської співпраці з бізнес-асоціаціями та профільними структурами для сприяння створенню безперешкодних умов для залучення інвестицій.
Згідно з Постановою, кількісний склад ТСК становитиме 15 народних депутатів України. Її головою буде призначено народного депутата Галину Янченко (фракція «Слуга народу»), заступником — народного депутата Ларису Білозір (депутатська група «Довіра»).
Строк діяльності Тимчасової спеціальної комісії — один рік з дня її утворення.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Діло
Поділитися новиною
Також за темою
Скільки коштує отримати водійські права в Іспанії у 2025 році
Долар зростає, євро падає, злотий втрачає темп — як реагує ринок
З 1 вересня в Україні починає діяти закон про лобіювання: що це означає
Стаж для пенсії: чому не всім зарахують навчання у вишах — думка експерта
День фінансів: оновлена банкнота 20 грн та продаж 2 державних банків
єЧерга для автобусів: затверджено нові правила