В Україні запустили сайт з переліком арештованих активів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні запустили сайт з переліком арештованих активів

Казна та Політика
577
В Україні запустили сайт з переліком арештованих активів
В Україні запустили сайт з переліком арештованих активів
Фонд державного майна запустив сайт, який містить перелік всіх арештованих активів росіян і колаборантів, переданих в управління Фонду.
Як наголошують у пресслужбі відомства, у реєстрі вже розміщені 136 санкційних активів. Серед них майно російських олігархів Михайла Шелкова, Володимира Євтушенкова, Аркадія Ротенберга, колаборантів Володимира Сальдо, Сергія Цекова, президента-втікача Віктора Януковича та інше.
Надалі арештоване майно буде виставлено на приватизацію або оренду через систему Prozorro. Продажі, де кожен зможе стежити за перебігом аукціону в режимі реального часу.
«Фонд держмайна запускає сайт sanlist.spfu.gov.ua. Мета — інформування української громадськості та іноземних партнерів про стан справ з усіма конфіскованими активами, які перебувають в управлінні Фонду.
Важливо, щоб кожен у кілька кліків міг дізнатися все про арештоване майно колаборантів або російських олігархів, яке в подальшому може принести прибуток державі", — наголосив перший заступник голови ФДМ Денис Шугалій.
Наголошується, що Фонд найближчим часом очікує на передачу ще близько 500 об'єктів російських олігархів і українських колаборантів.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Фінансовий клуб
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас