Українці змінили ставлення до корупції через велику війну — дослідження — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці змінили ставлення до корупції через велику війну — дослідження

Казна та Політика
750
Українці змінили ставлення до корупції через велику війну — дослідження
Українці змінили ставлення до корупції через велику війну — дослідження, Фото: rbc.ua
В Україні і досі є прояви корупції, однак антикорупційні інституції працюють і населення змінило своє ставлення до неї.
Про це повідомила голова Представництва ЄС Катаріна Матернова на заході «Боротьба з корупцією в Україні: прогрес на шляху до членства в ЄС».
«Війна мала лібералізуючий вплив на Україну, і соціологічні опитування це демонструють. Перед повномасштабним вторгненням корупція ніколи не була в пʼятірці найважливіших приводів для занепокоєння у населення. Вона була десь у десятці, але ніколи не в першій трійці. Нині вона систематично посідає друге місце, це другий привід після безпеки», — сказала вона.
За словами голови Представництва ЄС, дані соцопитувань свідчать про тиск з боку громадян та зміну цінностей у людей.
«Чи немає тепер корупції в Україні? Звичайно, в Україні є корупція, але зараз є інституції, які дають цьому раду. Згідно з соціологічними опитуваннями, це вважається злочином. Це більше не система», — підкреслила посол.
Нагадаємо, за результатами щомісячного опитування промислових підприємств (#NRES) Інституту політичних досліджень та політичних консультацій (ІЕД), українських підприємців більше хвилюють протести на кордоні, ніж корупція.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас