473
Україна втратила близько 13% житлового фонду через війну з росією
— Нерухомість

Унаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україні знищено близько 13% житлового фонду.
Про це повідомила заступниця міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська під час діалогу «Інформаційна безпека власності в умовах воєнних викликів».
«Ми будемо і надалі говорити про те, якої шкоди ми зазнали у зв’язку з повномасштабним вторгненням рф і війною, яка триває вже четвертий рік. Частина архівів БТІ була втрачена, у зв’язку з чим правовстановлюючі документи (щодо права власності громадян на житло. — Ред.) були просто втрачені та не підлягають відновленню. І тому ми максимально підкреслюємо важливість внесення громадянами інформації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно», — заявила Козловська.
Вона додала, що в Україні 13% житлового фонду знищено або пошкоджено.
Нагадаємо, за час повномасштабної війни росії проти України понад 3,5 мільйона українців втратили житло.
Як повідомила заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Мудра, за весь час військової агресії рф, яка почалась у 2014 році, завдані Україні загальні збитки можуть досягати одного трильйона доларів.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Вартість житла після війни зросте в рази — експертка
2 мільйони на житло для ВПО: чи вистачить грошей на всіх заявників
Чи може українська нерухомість «подорожчати вдвічі» — думка експерта
Скільки коштує нерухомість в Румунії: найдорожчі та найдешевші міста
Чи будуть діяти нові правила для покупців нерухомості з 2026 року
Як іноземцю купити нерухомість в Італії: податки, документи, іпотека
