275
США до кінця року виділять Україні ще партію військової допомоги — Білий дім
— Казна та Політика

Вашингтон до кінця грудня надасть Києву черговий пакет військової допомоги, заявив у понеділок представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі.
«Я не сумніваюся, що ви почуєте від нас оголошення про додаткову допомогу в галузі безпеки до кінця місяця», — сказав Кірбі на брифінгу, коментуючи візит президента України Володимира Зеленського до США.
Крім того, за словами Кірбі, президент США Джо Байден на зустрічі з українським лідером запевнить його, що продовжує домагатися від Конгресу схвалення запиту на надання фінансової допомоги Україні.
«Нам абсолютно необхідно отримати додаткове фінансування для подальшої підтримки України», — наголосив Кірбі.
Нагадаємо, Рада директорів Міжнародного валютного фонду в понеділок завершила другий перегляд програми розширеного фінансування EFF для України і схвалила виділення SDR664 млн третього траншу ($881 млн за поточним курсом).
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
«Податок на Google»: за пів року компанії сплатили $85,7 млн та €76,5 млн
Скільки коштів отримала Україна від країн-партнерів від початку 2025 року (інфографіка)
Спецпенсії замінять на професійні пенсії — що запланував Кабмін у програмі дій уряду
Помилки при нарахуванні індексації: які штрафи
Виїзд чоловіків до 25 років за кордон: у Раді зареєстрували законопроєкт
Готівка відходить у минуле: зростає популярність безготівкових розрахунків (інфографіка)