Співробітники Amazon не отримуватимуть підвищення, якщо не працюватимуть в офісі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Співробітники Amazon не отримуватимуть підвищення, якщо не працюватимуть в офісі

Фондовий ринок
217
Співробітники Amazon не отримуватимуть підвищення, якщо не працюватимуть в офісі
Співробітники Amazon не отримуватимуть підвищення, якщо не працюватимуть в офісі
Ті співробітники, які не дотримуються політики, що вимагає від працівників бути в офісі принаймні три дні на тиждень, можуть не отримати підвищення.
Відповідне повідомлення було опубліковано на внутрішньому вебсайті Amazon, пише CNBC.
«Менеджери відповідають за процес просування по службі, а це означає, що вони зобов’язані підтримувати ваше зростання за допомогою регулярних бесід і розширених завдань, а також виконувати всі необхідні для просування вимоги, — йдеться в одному з дописів. — Якщо ваша посада передбачає роботу в офісі 3+ дні на тиждень, а ви не дотримуєтесь цих вимог, ваш керівник буде повідомлений про це, і вам буде потрібне погодження віцепрезидента».
В іншому дописі йдеться про те, що менеджери співпрацюють із відділом кадрів компанії, щоб «контролювати дотримання» вимог, і під час ухвалення рішення щодо підвищення будуть звертати увагу, чи відвідував працівник офіс, якщо цього вимагала посада.
Бред Глассер, речник Amazon, підтвердив цю заяву: «Підвищення — це один із багатьох способів, якими ми підтримуємо ріст і розвиток співробітників, і ми враховуємо низку чинників, визначаючи готовність співробітника до наступного рівня. Як і в будь-якій іншій компанії, ми очікуємо, що співробітники, яких розглядають для просування по службі, будуть відповідати принципам і політикам компанії».
У травні Amazon почала вимагати, щоб співробітники працювали в офісах принаймні три дні на тиждень. Корпоративним співробітникам, яких приблизно 350 000, не сподобалась ця ідея, і між ними та керівництвом спалахнула напруженість.
Після цього доручення група співробітників вийшла на знак протесту до штаб-квартири компанії в Сіетлі. Також критикували звільнення 27 000 людей, яке почалося торік.
Співробітники розповсюдили внутрішню петицію, у якій закликали генерального директора Енді Джессі скасувати вимогу про повернення на роботу, але компанія не змінила свого рішення.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 👛

За матеріалами:
dev.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас