639
Скільки отримувачів фіндопомоги для ВПО живуть лише на ці кошти — відповідь Верещук
— Казна та Політика
Близько 40% внутрішньо переміщених осіб, які отримують фінансову допомогу від держави, живуть лише на ці кошти.
Як повідомила віцепрем'єр-міністерка, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих території України Ірина Верещук в ефірі інформаційного телемарафону, в Україні наразі нараховується 4,9 млн ВПО, з них — 2,6 млн отримують державні виплати.
«У нас є статистика, скільки людей розраховують на такі виплати (допомога для ВПО — ред.) і живуть тільки на них. Це щонайменше 40%, за останніми статистичними даними щодо отримувачів допомоги», — розповіла вона.
Це переважно ті, за словами Верещук, хто не змогли знайти роботу, та багатодітні матері з прифронтових територій, які не мають можливості залишити дитину в дитячому садку, бо в тих регіонах вони не працюють.
Також, як зазначила очільниця Мінреінтеграції, із 4,9 млн ВПО 3,6 млн людей стали ними після 24 лютого 2022 року.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
МВФ та Україна готують нову програму фінансування
ЄС відкрив конкурс проєктів на 17 млн євро для підтримки громадянського суспільства України
Столиця продовжує вдосконалювати систему освіти та впроваджувати сучасні технології
Оборонка та соціальний сектор: які суми передбачені у держбюджеті-2026
В Україні оновили правила формування ціни будівництва під час війни
Польща до кінця року зробить внесок у $100 мільйонів до програми PURL — Сікорський
