Скільки грошей витратили українці на вживані авто з-за кордону в листопаді — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Скільки грошей витратили українці на вживані авто з-за кордону в листопаді

Особисті фінанси
427
Скільки грошей витратили українці на вживані авто з-за кордону в листопаді
Скільки грошей витратили українці на вживані авто з-за кордону в листопаді
У листопаді 2023 року митне оформлення пройшли 23,7 тисячі вживаних легковиків з пробігом.
Як пишуть експерти Інституту досліджень авторинку, найбільше прибуло з країн Європейського Союзу — 13,8 тис., або 58%. З країн Америки на митне оформлення було подано 7,2 тис. автівок, що складає 30% — майже третину від усіх новоприбулих.
Збільшилася кількість імпортованих вживаних легковиків з Норвегії, до 833 шт., (4%), Південної Кореї, 638 шт. (3%) та Швейцарії, 530 шт. (2%).
Також прибували легкові машини (але їхній обсяг помітно зменшився) з Великої Британії, 225 шт., Грузії, 249 шт., та Китаю, 275 шт. Частка (округлено) з цих напрямків склала по 1%.
Якщо розглянути тенденції купівлі вживаних авто із-за кордону в розрізі окремих країн, а не об'єднаних регіонів, на першому місці за статистичними митними підсумками листопада Сполучені Штати Америки з часткою 28,9% та 7,2 тис. легковиків.
Таблиця: eauto.org.ua
Таблиця: eauto.org.ua

Скільки витратили грошей на вживані авто з-за кордону

У листопаді 2023 року українці придбали за кордоном вживаних легковиків сумарною митною вартістю 479,6 мільйона доларів США.
Найбільше грошей витратили на купівлю авто зі США (понад $103,4 млн), що становить майже 29% від усіх витрачених за кордоном грошей на купівлю вживаних легковиків.
На другому місці, з порівняно невеликою різницею, Польща — $88,1 млн. Третє місце у Китаю, з «чеком» на $49,4 млн.
Таблиця: eauto.org.ua
Таблиця: eauto.org.ua

Скільки коштують вживані авто з-за кордону

Основна тенденція українського імпорту залишається незмінною: найбільший попит серед українців мають доступні автомобілі вартістю $1−2 тисячі. Не став виключенням й листопад, протягом якого таких було 11,2% від загальної кількості ввезених (приблизно стільки ж, як і у попередні періоди).
Загалом, 70,5% усіх імпортних легковиків минулого місяця коштували менш як $10 тисяч.
Таблиця: eauto.org.ua
Таблиця: eauto.org.ua

Оформити автоцивілку онлайн 🚗

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас