Як отримати пільгу зі сплати податку за землю та на нерухомість — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Як отримати пільгу зі сплати податку за землю та на нерухомість

Казна та Політика
1229
Finance.ua як портал, що дбає про ваші заощадження, дізнався, що для підтвердження права на пільгу з плати за землю та нерухомість необхідно подати заяву та документи.
Як роз’яснюють в Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області, щороку власникам нерухомого майна та земельних ділянок нараховуються податки, які встановлюються рішеннями сільської, селищної або міської рад. Органи місцевого самоврядування також мають право визначати перелік пільгових категорій населення щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, чи земельної плати.
Ознайомитися із рішеннями самоврядних органів та перевірити, чи людина має право на пільгу, чи ні, можна на сайті відповідної територіальної громади. Адже для того, аби фахівці податкової служби краю, нараховуючи вищевказані податки, застосували пільгу, громадянам необхідно звернутися із відповідними заявами про застосування пільги до податкових інспекцій за місцем реєстрації.
До заяви необхідно долучити відповідні документи, які підтверджують належність особи до пільгової категорії, принагідно (за потреби) громадяни можуть провести звірку нарахованих сум.
У податковій службі наголошують, що звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

Довідка Finance.ua:

  • ухвалений нещодавно Верховною Радою «ресурсний» законопроєкт передбачає низку змін до Податкового кодексу, зокрема, запроваджує мінімальне податкове зобов’язання для власників земельних паїв.

Які податки мають платити українці з 2022 року

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас