1646
Які основні причини спонукали українців звільнитися у 2021-2022 роках
— Особисті фінанси
Згідно з останнім дослідженням Work.ua про те, чому українці звільняються, основною причиною виявився низький рівень заробітної плати. Finance.ua як портал, що стежить за ринком праці в Україні, дізнався, що мотивує співробітників, окрім фінансів, залишати свої робочі місця.
Згідно з результатами опитування, вигоряння на роботі мало велике значення протягом 2021-2022 років, але бажання зростати в компанії, на своїй посаді, переважало.
Так, 27%, відповіли, що звільнилися чи звільняються, бо не відчувають, що зростають на своїй посаді. Якщо людина не бачить можливості просування кар’єрними сходами, не знає, чого має прагнути в компанії, та відчуває нудьгу на роботі — вона втрачає мотивацію.
Вигоряння посіло друге місце у рейтингу. Цей варіант обрали 26% респондентів. Через перепрацювання, великий пул обов’язків і вкрай високу інтенсивність, фахівець не просто виснажить свої ресурси та перестане продуктивно працювати, а може взагалі звільнитися. Наслідками вигоряння можуть бути депресія, уникнення виконання робочих завдань та прояви агресії.
«Мене не цінували» — таку відповідь обрали 20% людей, які звільнилися протягом 2021-2022 років. Коли роботодавець не демонструє співробітнику його важливість у команді, людина втрачає мотивацію та не отримує задоволення від роботи. На практиці багато фахівців звільняються від такого начальника, навіть якщо він запропонував підвищення зарплати.
12% респондентів відповіли, що звільнилися через переїзд, 8% — що у них не склалися відносини з роботодавцем та колективом, 4% відмовили у підвищенні, 2% відкрили свій бізнес та 1% зробили вигіднішу пропозицію.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.
Хочу отримати гроші до зарплати
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною