Lamborghini випустить власні NFT — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Lamborghini випустить власні NFT

Фондовий ринок
356
Італійський автовиробник Lamborghini вирішив долучитися до ринку блокчейна, запланувавши проведення декількох аукціонів NFT-зображень, починаючи з 1 лютого. Токени засновані на цифровій картині, яку створив швейцарський художник Фабіан Офнер (Fabian Oefner), і вони будуть поставлятися з іншими колекційними товарами.
На цифровій картині зображений автомобіль Lamborghini, який спрямовується в космос і перетворюється на скупчення запчастин. Витвір мистецтва виконано на високому професійному рівні, і не зовсім зрозуміло, як його буде сприйнято криптоспільнотою, яка платить великі гроші за набагато простіші творіння на кшталт Bored Ape.
Lamborghini випустить власні NFT
Пан Офнер доклав суттєвих зусиль для створення своєї картини. Він вивчив інженерні креслення моделі Lamborghini Aventador Ultimae і на їх базі створив ескіз того, як буде виглядати витвір в остаточному варіанті. На основі цього ескізу компанія виготовила і надала необхідні деталі, які по одній фотографувалися художником і його асистентами в студії неподалік від заводу Lamborghini в італійській комуні Сант-Агата-Болоньєзе. Відзняті матеріали художник відвіз в Нью-Йорк, де він проживає, і протягом двох місяців вони збиралися в композицію на основі початкового ескізу.
Lamborghini випустить власні NFT
Перший з п’яти аукціонів стартує 1 лютого. Переможці аукціонів отримають так звані «космічні ключі» з вуглеволокна, яке в 2020 році в рамках спільного дослідницького проєкту компанія відправила на МКС.
Матеріал провів на орбіті 7 місяців, після чого повернувся на Землю і став витвором мистецтва: Фабіан Офнер вигравірував на кожному з п’яти його фрагментів пов’язані з картинками QR-коди, а самі фрагменти були поміщені в алюмінієві контейнери.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас