2659
У Південній Кореї розробили біодатчик, який протягом 30 хвилин виявляє усі штами COVID-19
Вчені Південної Кореї створили біодатчик, який з такою ж точністю, як і ПЛР-тест, протягом 30 хвилин виявляє всі штами коронавірусу.
Про це повідомляє Yonhap News Agency.
Південнокорейські вчені стверджують, що результати, які дає біодатчик, так само точні, як і тести полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).
Команда з Корейського інституту науки і технологій (KIST) розробила високочутливий і портативний біодатчик для скринінгу варіантів коронавірусу за допомогою ангіотензин-перетворюючого ферменту під назвою ACE2.
ACE 2 є вірусним рецептором, що виявляє всі раніше виявлені штами COVID-19.
Відзначено, що зараз найбільш поширеним способом діагностування коронавірусу є ПЛР-тест – молекулярний тест, який шукає генетичний матеріал SARS-CoV-2. Але його результатів зазвичай потрібно чекати не менше декількох годин, а новий розроблений біосенсор здатний виявити коронавірус за 30 хв.
За матеріалами: Espreso.tv
Поділитися новиною
Також за темою
Найпопулярніший автомобіль у Європі
Україна вже відправила на експорт понад 21 млн т зерна
В яких країнах українські водії частіше потрапляли в ДТП у 2025 році
В Україні у 2026 році планують збудувати до 600 МВт вітрових електростанцій
Meta випустить перший смартгодинник із ШІ у 2026 році
Цього року Україна може експортувати зброї на мільярди доларів
