Bolt оголосив про найбільший у своїй історії раунд фінансування - €628 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Bolt оголосив про найбільший у своїй історії раунд фінансування - €628 млн

Фондовий ринок
490
Перший в Європі мультидодаток Bolt оголосив про найбільший у своїй історії раунд фінансування. Залучені інвестиції будуть спрямовані на подальше масштабування наявних продуктів компанії та прискорення переходу від особистих автомобілів до сервісів каршерінґу в містах.
Інвестиційний раунд на суму €628 млн очолили Sequoia Capital і Fidelity Management and Research Company за участю Whale Rock, Owl Rock (підрозділ Blue Owl), D1, G Squared, Tekne, Ghisallo та інших компаній. Цей раунд підвищив оцінну вартість компанії Bolt до €7,4 млрд.
Минулого місяця компанія Bolt анонсувала впровадження низки нових функцій безпеки в її найбільшій європейській мережі шерінґу електросамокатів. Це свідчить про те, що компанія є надійним партнером міських адміністрацій.
Понад 100 млн клієнтів у 45 країнах та більш ніж 400 містах Європи й Африки використовують продукти компанії Bolt. Серед них послуга замовлення поїздок через мобільний додаток, шерінґ електросамокатів, каршерінґ Bolt Drive, доставка їжі з ресторанів Bolt Food і сервіс доставки продуктів із магазинів за 15 хвилин Bolt Market.
Один із найновіших продуктів компанії ― сервіс Bolt Market ― був створений та запущений під час пандемії COVID-19 і вже співпрацює з великою кількістю магазинів у десяти країнах Європи. Завдяки новому раунду інвестицій Bolt планує розширити перелік магазинів-партнерів і значно прискорити експансію в 2022 році.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас