330
Україна та Британія виступають проти Nord Stream 2
— Казна та Політика
Під час візиту до Лондона міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів двосторонні переговори з державним секретарем у закордонних справах і справах співдружності націй і розвитку Великобританії Ліз Трасс.
Переговори стали третім контактом глав української та британської дипломатій за останні два тижні, повідомляє прес-служба МЗС.
Глави дипломатій детально обговорили кроки для зміцнення оборонної спроможності нашої держави, зокрема розвитку українських Військово-Морських сил, посилення рівня професійної підготовки наших військовослужбовців та спільної протидії дезінформації.
Окремою темою переговорів стала енергетична безпека. Кулеба і Трасс домовилися про спільну позицію: Україна і Великобританія виступають проти газопроводу «Північний потік-2», оскільки цей геополітичний проект Росії спрямований на підрив енергетичної безпеки України і всієї Європи.
Кулеба висловив зацікавленість України в початку практичної співпраці зі Сполученим Королівством у сфері диверсифікації шляхів поставок енергетичних ресурсів, зокрема в галузі чистої енергетики та виробництва водню.
Міністр особливо підкреслив важливість найбільш повного використання можливостей зони вільної торгівлі України та Великобританії для збільшення обсягів торгівлі та залучення нових британських інвестицій в українську економіку.
Глава МЗС України також запропонував шляхи розвитку торгівлі із залученням третіх країн.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Бюджет отримав 2,8 млрд грн від російського онлайн-казино Pin-Up
Держаудитслужба проводитиме щорічний аудит фонду, передбаченого Угодою про надра
Скільки коштів потрібно АПК у бюджеті на 2026 рік
Зарплати чиновників зростають далі: де платять 60−100 тис. гривень у місяць (інфографіка)
Як змінилися ціни у сфері послуг у другому кварталі (інфографіка)
Туризм в Україні цього року приніс на третину більше, ніж торік