0 800 307 555
0 800 307 555

Молдова ратифікувала поправки до угоди про вільну торгівлю з Україною


Молдова ратифікувала поправки до угоди про вільну торгівлю з Україною

Парламент Молдови ратифікував протокол про внесення змін до Угоди про вільну торгівлю між Молдовою та Україною. Пропоновані поправки допоможуть інвесторам і бізнес-спільноті максимально використовувати преференційні режими між Молдовою, ЄС і Україною.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Newsmaker.

«Парламент Молдови ратифікував протокол про внесення змін до угоди про вільну торгівлю між Молдовою та Україною. Пропоновані поправки полегшать доступ інвесторів і бізнесу до переваг існуючих преференційних домовленостей між Молдовою, Євросоюзом і Україною», — пише видання.

Протокол про зміну угоди про вільну торгівлю між Молдовою та Україною наприкінці серпня підписали прем’єр-міністри обох країн — Наталія Гаврилиця та Денис Шмигаль.

«Згідно з поправками, виробники з України зможуть імпортувати в Молдову сировину і компоненти для їх переробки, а потім експортувати кінцеву продукцію в країни Євросоюзу. При цьому товари отримають сертифікати про молдавське походження, і для цього не потрібно буде платити мита, згідно з існуючим пільговим режимом», — пише видання.

Нагадаємо, Україна і Молдова домовилися внести зміни до угоди про вільну торгівлю між країнами. Протокол підписали прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і прем’єр-міністр Молдови Наталія Гаврилице під час зустрічі 28 серпня.

Як зазначив Шмигаль, зміни до угоди про вільну торгівлю передбачають, що в торгівлі між Україною та Молдовою застосовуватимуться Пан-євро-середземноморські правила походження товарів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua