0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні посилять контроль за перевіркою COVID-сертифікатів


В Україні посилять контроль за перевіркою COVID-сертифікатів

Finance.ua як портал, що дбає про ваші доходи, дізнався у Національній поліції, що в Україні тривають перевірки на дотримання карантинних правил та виявлення підроблених COVID-документів.

До рейдів залучено 14 тисяч особового складу. Так, за минулий тиждень було направлено документи про підозру 15 медичних працівників у вчиненні 38 кримінальних правопорушень.

У роботі перебувають ще кілька десятків справ. Минулого тижня також проведено 13 обшуків у туристичних агенціях.

За підсумками наради було дано завдання відповідним міністерствам та відомствам опрацювати питання посилення контролю за перевіркою достовірності COVID-сертифікатів за допомогою їхніх QR-кодів.

Зазначимо, що в Україні справжність сертифікатів вакцинації перевіряється за допомогою сканування QR-кодів (відповідне програмне забезпечення розробили для планшетів поліцейських).

Довідка Finance.ua

  • перевіряти COVID-сертифікати в країні почали з 21 жовтня. На це повноваження мають: працівники Держпродспоживслужби, Центру контролю та профілактики хвороб на місцях, а також патрульна поліція;
  • за виготовлення та збут підробленої документації правопорушникам може загрожувати покарання – від штрафу в 17 тисяч гривень до 5 років позбавлення волі.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua